A-klasa » Wałbrzych II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
WKS Wierzbice | 4:0 | K.S. Delta Słupice |
2019-03-02, 15:30:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 16 |
BOGDAN NAJMAN 697 906 030
Klasa B 2007/2008, grupa: Świdnica II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Czarni Sieniawka | 22 | 57 | 18 | 3 | 1 | 81-14 | 10 | 1 | 0 | 51-5 | 8 | 2 | 1 | 30-9 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
2. | Koliber Uciechów | 22 | 57 | 18 | 3 | 1 | 89-25 | 10 | 1 | 0 | 47-10 | 8 | 2 | 1 | 42-15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
3. | Delta Słupice | 22 | 41 | 13 | 2 | 7 | 72-56 | 8 | 0 | 3 | 39-22 | 5 | 2 | 4 | 33-34 | ||||||
4. | Płomień Makowice | 22 | 37 | 12 | 1 | 9 | 56-63 | 6 | 0 | 5 | 30-30 | 6 | 1 | 4 | 26-33 | ||||||
5. | LKS Dobrocin | 22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 46-36 | 5 | 3 | 3 | 28-20 | 5 | 3 | 3 | 18-16 | ||||||
6. | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 43-52 | 4 | 2 | 5 | 16-22 | 5 | 0 | 6 | 27-30 | ||||||
7. | LKS Bystrzyca Dolna | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 45-48 | 4 | 3 | 4 | 25-25 | 3 | 1 | 7 | 20-23 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-3 |
8. | Boxmet Piskorzów | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 41-50 | 5 | 2 | 4 | 30-20 | 2 | 2 | 7 | 11-30 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-6 |
9. | LKS Gilów | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 40-77 | 4 | 2 | 5 | 26-35 | 3 | 0 | 8 | 14-42 | ||||||
10. | Rawa Boleścin | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 31-53 | 3 | 3 | 5 | 17-19 | 3 | 1 | 7 | 14-34 | ||||||
11. | Zgoda Grodziszcze | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 39-60 | 3 | 0 | 8 | 23-30 | 1 | 2 | 8 | 16-30 | ||||||
12. | Gryf Burkatów | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 26-75 | 4 | 0 | 7 | 16-23 | 0 | 1 | 10 | 10-52 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Czarni Sieniawka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Koliber Uciechów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Delta Słupice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Płomień Makowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | LKS Dobrocin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | LKS Bystrzyca Dolna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Boxmet Piskorzów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | LKS Gilów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Rawa Boleścin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Zgoda Grodziszcze |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Gryf Burkatów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 26 sierpnia |
Zgoda Grodziszcze | 4-2 | Rawa Boleścin | |
Boxmet Piskorzów | 10-0 | Płomień Makowice | |
Gryf Burkatów | 2-1 | LKS Bystrzyca Dolna | |
LKS Gilów | 3-1 | LKS Dobrocin | |
Czarni Sieniawka | 3-0 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
Delta Słupice | 2-8 | Koliber Uciechów |
Kolejka 2 - 2 września |
Rawa Boleścin | 1-1 | Koliber Uciechów | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 5-2 | Delta Słupice | |
LKS Dobrocin | 5-3 | Czarni Sieniawka | |
LKS Bystrzyca Dolna | 4-2 | LKS Gilów | |
Płomień Makowice | 6-1 | Gryf Burkatów | |
Zgoda Grodziszcze | 0-1 | Boxmet Piskorzów |
Kolejka 3 - 9 września |
Boxmet Piskorzów | 3-0 | Rawa Boleścin | |
Gryf Burkatów | 3-0 | Zgoda Grodziszcze | |
LKS Gilów | 1-6 | Płomień Makowice | |
Czarni Sieniawka | 3-1 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Delta Słupice | 1-3 | LKS Dobrocin | |
Koliber Uciechów | 3-2 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój |
Kolejka 4 - 16 września |
Rawa Boleścin | 0-4 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
LKS Dobrocin | 0-2 | Koliber Uciechów | |
LKS Bystrzyca Dolna | 5-3 | Delta Słupice | |
Płomień Makowice | 1-3 | Czarni Sieniawka | |
Zgoda Grodziszcze | 0-3 | LKS Gilów | |
Boxmet Piskorzów | 1-0 | Gryf Burkatów |
Kolejka 5 - 23 września |
Gryf Burkatów | 1-3 | Rawa Boleścin | |
LKS Gilów | 1-1 | Boxmet Piskorzów | |
Czarni Sieniawka | 1-0 | Zgoda Grodziszcze | |
Delta Słupice | 6-1 | Płomień Makowice | |
Koliber Uciechów | 5-1 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 1-1 | LKS Dobrocin |
Kolejka 6 - 30 września |
Rawa Boleścin | 1-1 | LKS Dobrocin | |
LKS Bystrzyca Dolna | 0-2 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
Płomień Makowice | 2-5 | Koliber Uciechów | |
Zgoda Grodziszcze | 3-4 | Delta Słupice | |
Boxmet Piskorzów | 2-2 | Czarni Sieniawka | |
Gryf Burkatów | 3-2 | LKS Gilów |
Kolejka 7 - 7 października |
LKS Gilów | 1-2 | Rawa Boleścin | |
Czarni Sieniawka | 10-0 | Gryf Burkatów | |
Delta Słupice | 2-1 | Boxmet Piskorzów | |
Koliber Uciechów | 7-3 | Zgoda Grodziszcze | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 0-2 | Płomień Makowice | |
LKS Dobrocin | 3-2 | LKS Bystrzyca Dolna |
Kolejka 8 - 14 października |
Rawa Boleścin | 1-2 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Płomień Makowice | 2-4 | LKS Dobrocin | |
Zgoda Grodziszcze | 8-2 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
Boxmet Piskorzów | 2-4 | Koliber Uciechów | |
Gryf Burkatów | 0-1 | Delta Słupice | |
LKS Gilów | 0-6 | Czarni Sieniawka |
Kolejka 9 - 21 października |
Czarni Sieniawka | 7-0 | Rawa Boleścin | |
Delta Słupice | 5-1 | LKS Gilów | |
Koliber Uciechów | 4-0 | Gryf Burkatów | |
mecz przerwany w 8. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości | |||
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 2-1 | Boxmet Piskorzów | |
LKS Dobrocin | 3-3 | Zgoda Grodziszcze | |
LKS Bystrzyca Dolna | 2-6 | Płomień Makowice |
Kolejka 10 - 28 października |
Rawa Boleścin | 2-3 | Płomień Makowice | |
Zgoda Grodziszcze | 0-4 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Boxmet Piskorzów | 0-1 | LKS Dobrocin | |
Gryf Burkatów | 1-5 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
LKS Gilów | 3-5 | Koliber Uciechów | |
Czarni Sieniawka | 6-1 | Delta Słupice |
Kolejka 11 - 4 listopada |
Delta Słupice | 3-2 | Rawa Boleścin | |
Koliber Uciechów | 0-0 | Czarni Sieniawka | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 0-1 | LKS Gilów | |
LKS Dobrocin | 3-0 | Gryf Burkatów | |
LKS Bystrzyca Dolna | 5-1 | Boxmet Piskorzów | |
Płomień Makowice | 3-2 | Zgoda Grodziszcze |
Kolejka 12 - 6 kwietnia |
Rawa Boleścin | 1-0 | Zgoda Grodziszcze | |
Płomień Makowice | 2-1 | Boxmet Piskorzów | |
LKS Bystrzyca Dolna | 3-3 | Gryf Burkatów | |
LKS Dobrocin | 1-2 | LKS Gilów | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 0-3 | Czarni Sieniawka | |
Koliber Uciechów | 3-1 | Delta Słupice |
Kolejka 13 - 13 kwietnia |
Koliber Uciechów | 8-1 | Rawa Boleścin | |
Delta Słupice | 5-0 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
Czarni Sieniawka | 2-0 | LKS Dobrocin | |
LKS Gilów | 3-2 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Gryf Burkatów | 0-1 | Płomień Makowice | |
Boxmet Piskorzów | 1-1 | Zgoda Grodziszcze |
Kolejka 14 - 20 kwietnia |
Rawa Boleścin | 0-2 | Boxmet Piskorzów | |
Zgoda Grodziszcze | 4-3 | Gryf Burkatów | |
Płomień Makowice | 6-1 | LKS Gilów | |
LKS Bystrzyca Dolna | 0-3 | Czarni Sieniawka | |
LKS Dobrocin | 2-3 | Delta Słupice | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 0-8 | Koliber Uciechów |
Kolejka 15 - 27 kwietnia |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 1-3 | Rawa Boleścin | |
Koliber Uciechów | 3-1 | LKS Dobrocin | |
Delta Słupice | 2-0 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Czarni Sieniawka | 2-2 | Płomień Makowice | |
LKS Gilów | 4-3 | Zgoda Grodziszcze | |
Gryf Burkatów | 5-2 | Boxmet Piskorzów |
Kolejka 16 - 1 maja |
Rawa Boleścin | 4-1 | Gryf Burkatów | |
Boxmet Piskorzów | 4-0 | LKS Gilów | |
Zgoda Grodziszcze | 0-2 | Czarni Sieniawka | |
Płomień Makowice | 1-6 | Delta Słupice | |
LKS Bystrzyca Dolna | 2-2 | Koliber Uciechów | |
LKS Dobrocin | 4-1 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój |
Kolejka 17 - 4 maja |
LKS Dobrocin | 1-1 | Rawa Boleścin | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 1-1 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Koliber Uciechów | 3-0 | Płomień Makowice | |
Delta Słupice | 3-2 | Zgoda Grodziszcze | |
Czarni Sieniawka | 7-0 | Boxmet Piskorzów | |
LKS Gilów | 5-1 | Gryf Burkatów |
Kolejka 18 - 11 maja |
Rawa Boleścin | 5-1 | LKS Gilów | |
Gryf Burkatów | 0-3 | Czarni Sieniawka | |
Boxmet Piskorzów | 3-6 | Delta Słupice | |
Zgoda Grodziszcze | 1-3 | Koliber Uciechów | |
Płomień Makowice | 3-2 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
LKS Bystrzyca Dolna | 1-1 | LKS Dobrocin |
Kolejka 19 - 18 maja |
LKS Bystrzyca Dolna | 2-0 | Rawa Boleścin | |
LKS Dobrocin | 5-2 | Płomień Makowice | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 3-0 | Zgoda Grodziszcze | |
Koliber Uciechów | 5-0 | Boxmet Piskorzów | |
Delta Słupice | 9-1 | Gryf Burkatów | |
Czarni Sieniawka | 8-0 | LKS Gilów |
Kolejka 20 - 25 maja |
Rawa Boleścin | 0-2 | Czarni Sieniawka | |
LKS Gilów | 4-4 | Delta Słupice | |
Gryf Burkatów | 0-3 | Koliber Uciechów | |
Boxmet Piskorzów | 2-5 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
Zgoda Grodziszcze | 1-3 | LKS Dobrocin | |
Płomień Makowice | 1-5 | LKS Bystrzyca Dolna |
Kolejka 21 - 1 czerwca |
Płomień Makowice | 3-0 | Rawa Boleścin | |
LKS Bystrzyca Dolna | 1-2 | Zgoda Grodziszcze | |
LKS Dobrocin | 1-1 | Boxmet Piskorzów | |
Orzeł Przerzeczyn Zdrój | 3-0 | Gryf Burkatów | |
Koliber Uciechów | 6-1 | LKS Gilów | |
Delta Słupice | 1-3 | Czarni Sieniawka |
Kolejka 22 - 8 czerwca |
Rawa Boleścin | 2-2 | Delta Słupice | |
Czarni Sieniawka | 2-1 | Koliber Uciechów | |
LKS Gilów | 1-4 | Orzeł Przerzeczyn Zdrój | |
Gryf Burkatów | 1-2 | LKS Dobrocin | |
Boxmet Piskorzów | 2-1 | LKS Bystrzyca Dolna | |
Zgoda Grodziszcze | 2-3 | Płomień Makowice |
dzisiaj: 39, wczoraj: 74
ogółem: 3 744 869
statystyki szczegółowe
|
Brak aktywnych ankiet. |