A-klasa » Wałbrzych II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
WKS Wierzbice | 4:0 | K.S. Delta Słupice |
2019-03-02, 15:30:00 |
||
relacja » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 16 |
BOGDAN NAJMAN 697 906 030
Kolejka 1 |
Zieloni Łagiewniki | - | Ślęża Ciepłowody | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Boxmet Piskorzów | |
Unia Złoty Stok | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Bielawianka II Bielawa | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Ślężanka Tąpadła | - | Czarni Sieniawka | |
Koliber Uciechów | - | LKS Wiśniowa | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Delta Słupice | |
LKS Gilów | - | Płomień Makowice |
Kolejka 2 |
Ślęża Ciepłowody | - | Płomień Makowice | |
Delta Słupice | - | LKS Gilów | |
LKS Wiśniowa | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Czarni Sieniawka | - | Koliber Uciechów | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Ślężanka Tąpadła | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Bielawianka II Bielawa | |
Boxmet Piskorzów | - | Unia Złoty Stok | |
Zieloni Łagiewniki | - | Wierzbianka Wierzbna |
Kolejka 3 |
Wierzbianka Wierzbna | - | Ślęża Ciepłowody | |
Unia Złoty Stok | - | Zieloni Łagiewniki | |
Bielawianka II Bielawa | - | Boxmet Piskorzów | |
Ślężanka Tąpadła | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Koliber Uciechów | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Czarni Sieniawka | |
LKS Gilów | - | LKS Wiśniowa | |
Płomień Makowice | - | Delta Słupice |
Kolejka 4 |
Ślęża Ciepłowody | - | Delta Słupice | |
LKS Wiśniowa | - | Płomień Makowice | |
Czarni Sieniawka | - | LKS Gilów | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Koliber Uciechów | |
Boxmet Piskorzów | - | Ślężanka Tąpadła | |
Zieloni Łagiewniki | - | Bielawianka II Bielawa | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Unia Złoty Stok |
Kolejka 5 |
Unia Złoty Stok | - | Ślęża Ciepłowody | |
Bielawianka II Bielawa | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Ślężanka Tąpadła | - | Zieloni Łagiewniki | |
Koliber Uciechów | - | Boxmet Piskorzów | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
LKS Gilów | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Płomień Makowice | - | Czarni Sieniawka | |
Delta Słupice | - | LKS Wiśniowa |
Kolejka 6 |
Ślęża Ciepłowody | - | LKS Wiśniowa | |
Czarni Sieniawka | - | Delta Słupice | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Płomień Makowice | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | LKS Gilów | |
Boxmet Piskorzów | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Zieloni Łagiewniki | - | Koliber Uciechów | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Ślężanka Tąpadła | |
Unia Złoty Stok | - | Bielawianka II Bielawa |
Kolejka 7 |
Bielawianka II Bielawa | - | Ślęża Ciepłowody | |
Ślężanka Tąpadła | - | Unia Złoty Stok | |
Koliber Uciechów | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Zieloni Łagiewniki | |
LKS Gilów | - | Boxmet Piskorzów | |
Płomień Makowice | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Delta Słupice | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
LKS Wiśniowa | - | Czarni Sieniawka |
Kolejka 8 |
Ślęża Ciepłowody | - | Czarni Sieniawka | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | LKS Wiśniowa | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Delta Słupice | |
Boxmet Piskorzów | - | Płomień Makowice | |
Zieloni Łagiewniki | - | LKS Gilów | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Unia Złoty Stok | - | Koliber Uciechów | |
Bielawianka II Bielawa | - | Ślężanka Tąpadła |
Kolejka 9 |
Ślężanka Tąpadła | - | Ślęża Ciepłowody | |
Koliber Uciechów | - | Bielawianka II Bielawa | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Unia Złoty Stok | |
LKS Gilów | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Płomień Makowice | - | Zieloni Łagiewniki | |
Delta Słupice | - | Boxmet Piskorzów | |
LKS Wiśniowa | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Czarni Sieniawka | - | Polonia Ząbkowice Śląskie |
Kolejka 10 |
Ślęża Ciepłowody | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Czarni Sieniawka | |
Boxmet Piskorzów | - | LKS Wiśniowa | |
Zieloni Łagiewniki | - | Delta Słupice | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Płomień Makowice | |
Unia Złoty Stok | - | LKS Gilów | |
Bielawianka II Bielawa | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Ślężanka Tąpadła | - | Koliber Uciechów |
Kolejka 11 |
Koliber Uciechów | - | Ślęża Ciepłowody | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Ślężanka Tąpadła | |
LKS Gilów | - | Bielawianka II Bielawa | |
Płomień Makowice | - | Unia Złoty Stok | |
Delta Słupice | - | Wierzbianka Wierzbna | |
LKS Wiśniowa | - | Zieloni Łagiewniki | |
Czarni Sieniawka | - | Boxmet Piskorzów | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Klubokawiarnia Roztocznik |
Kolejka 12 |
Ślęża Ciepłowody | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Boxmet Piskorzów | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Zieloni Łagiewniki | - | Czarni Sieniawka | |
Wierzbianka Wierzbna | - | LKS Wiśniowa | |
Unia Złoty Stok | - | Delta Słupice | |
Bielawianka II Bielawa | - | Płomień Makowice | |
Ślężanka Tąpadła | - | LKS Gilów | |
Koliber Uciechów | - | Cukrownik/Polonia Pszenno |
Kolejka 13 |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Ślęża Ciepłowody | |
LKS Gilów | - | Koliber Uciechów | |
Płomień Makowice | - | Ślężanka Tąpadła | |
Delta Słupice | - | Bielawianka II Bielawa | |
LKS Wiśniowa | - | Unia Złoty Stok | |
Czarni Sieniawka | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Zieloni Łagiewniki | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Boxmet Piskorzów |
Kolejka 14 |
Ślęża Ciepłowody | - | Boxmet Piskorzów | |
Zieloni Łagiewniki | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Unia Złoty Stok | - | Czarni Sieniawka | |
Bielawianka II Bielawa | - | LKS Wiśniowa | |
Ślężanka Tąpadła | - | Delta Słupice | |
Koliber Uciechów | - | Płomień Makowice | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | LKS Gilów |
Kolejka 15 |
LKS Gilów | - | Ślęża Ciepłowody | |
Płomień Makowice | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Delta Słupice | - | Koliber Uciechów | |
LKS Wiśniowa | - | Ślężanka Tąpadła | |
Czarni Sieniawka | - | Bielawianka II Bielawa | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Unia Złoty Stok | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Boxmet Piskorzów | - | Zieloni Łagiewniki |
Kolejka 16 |
Ślęża Ciepłowody | - | Zieloni Łagiewniki | |
Boxmet Piskorzów | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Unia Złoty Stok | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Bielawianka II Bielawa | |
Czarni Sieniawka | - | Ślężanka Tąpadła | |
LKS Wiśniowa | - | Koliber Uciechów | |
Delta Słupice | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Płomień Makowice | - | LKS Gilów |
Kolejka 17 |
Płomień Makowice | - | Ślęża Ciepłowody | |
LKS Gilów | - | Delta Słupice | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | LKS Wiśniowa | |
Koliber Uciechów | - | Czarni Sieniawka | |
Ślężanka Tąpadła | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Bielawianka II Bielawa | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Unia Złoty Stok | - | Boxmet Piskorzów | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Zieloni Łagiewniki |
Kolejka 18 |
Ślęża Ciepłowody | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Zieloni Łagiewniki | - | Unia Złoty Stok | |
Boxmet Piskorzów | - | Bielawianka II Bielawa | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Ślężanka Tąpadła | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Koliber Uciechów | |
Czarni Sieniawka | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
LKS Wiśniowa | - | LKS Gilów | |
Delta Słupice | - | Płomień Makowice |
Kolejka 19 |
Delta Słupice | - | Ślęża Ciepłowody | |
Płomień Makowice | - | LKS Wiśniowa | |
LKS Gilów | - | Czarni Sieniawka | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Koliber Uciechów | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Ślężanka Tąpadła | - | Boxmet Piskorzów | |
Bielawianka II Bielawa | - | Zieloni Łagiewniki | |
Unia Złoty Stok | - | Wierzbianka Wierzbna |
Kolejka 20 |
Ślęża Ciepłowody | - | Unia Złoty Stok | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Bielawianka II Bielawa | |
Zieloni Łagiewniki | - | Ślężanka Tąpadła | |
Boxmet Piskorzów | - | Koliber Uciechów | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | LKS Gilów | |
Czarni Sieniawka | - | Płomień Makowice | |
LKS Wiśniowa | - | Delta Słupice |
Kolejka 21 |
LKS Wiśniowa | - | Ślęża Ciepłowody | |
Delta Słupice | - | Czarni Sieniawka | |
Płomień Makowice | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
LKS Gilów | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Boxmet Piskorzów | |
Koliber Uciechów | - | Zieloni Łagiewniki | |
Ślężanka Tąpadła | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Bielawianka II Bielawa | - | Unia Złoty Stok |
Kolejka 22 |
Ślęża Ciepłowody | - | Bielawianka II Bielawa | |
Unia Złoty Stok | - | Ślężanka Tąpadła | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Koliber Uciechów | |
Zieloni Łagiewniki | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Boxmet Piskorzów | - | LKS Gilów | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Płomień Makowice | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Delta Słupice | |
Czarni Sieniawka | - | LKS Wiśniowa |
Kolejka 23 |
Czarni Sieniawka | - | Ślęża Ciepłowody | |
LKS Wiśniowa | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Delta Słupice | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Płomień Makowice | - | Boxmet Piskorzów | |
LKS Gilów | - | Zieloni Łagiewniki | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Koliber Uciechów | - | Unia Złoty Stok | |
Ślężanka Tąpadła | - | Bielawianka II Bielawa |
Kolejka 24 |
Ślęża Ciepłowody | - | Ślężanka Tąpadła | |
Bielawianka II Bielawa | - | Koliber Uciechów | |
Unia Złoty Stok | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Wierzbianka Wierzbna | - | LKS Gilów | |
Zieloni Łagiewniki | - | Płomień Makowice | |
Boxmet Piskorzów | - | Delta Słupice | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | LKS Wiśniowa | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Czarni Sieniawka |
Kolejka 25 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Ślęża Ciepłowody | |
Czarni Sieniawka | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
LKS Wiśniowa | - | Boxmet Piskorzów | |
Delta Słupice | - | Zieloni Łagiewniki | |
Płomień Makowice | - | Wierzbianka Wierzbna | |
LKS Gilów | - | Unia Złoty Stok | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Bielawianka II Bielawa | |
Koliber Uciechów | - | Ślężanka Tąpadła |
Kolejka 26 |
Ślęża Ciepłowody | - | Koliber Uciechów | |
Ślężanka Tąpadła | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Bielawianka II Bielawa | - | LKS Gilów | |
Unia Złoty Stok | - | Płomień Makowice | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Delta Słupice | |
Zieloni Łagiewniki | - | LKS Wiśniowa | |
Boxmet Piskorzów | - | Czarni Sieniawka | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Polonia Ząbkowice Śląskie |
Kolejka 27 |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Ślęża Ciepłowody | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Boxmet Piskorzów | |
Czarni Sieniawka | - | Zieloni Łagiewniki | |
LKS Wiśniowa | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Delta Słupice | - | Unia Złoty Stok | |
Płomień Makowice | - | Bielawianka II Bielawa | |
LKS Gilów | - | Ślężanka Tąpadła | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Koliber Uciechów |
Kolejka 28 |
Ślęża Ciepłowody | - | Cukrownik/Polonia Pszenno | |
Koliber Uciechów | - | LKS Gilów | |
Ślężanka Tąpadła | - | Płomień Makowice | |
Bielawianka II Bielawa | - | Delta Słupice | |
Unia Złoty Stok | - | LKS Wiśniowa | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Czarni Sieniawka | |
Zieloni Łagiewniki | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Boxmet Piskorzów | - | Klubokawiarnia Roztocznik |
Kolejka 29 |
Boxmet Piskorzów | - | Ślęża Ciepłowody | |
Klubokawiarnia Roztocznik | - | Zieloni Łagiewniki | |
Polonia Ząbkowice Śląskie | - | Wierzbianka Wierzbna | |
Czarni Sieniawka | - | Unia Złoty Stok | |
LKS Wiśniowa | - | Bielawianka II Bielawa | |
Delta Słupice | - | Ślężanka Tąpadła | |
Płomień Makowice | - | Koliber Uciechów | |
LKS Gilów | - | Cukrownik/Polonia Pszenno |
Kolejka 30 |
Ślęża Ciepłowody | - | LKS Gilów | |
Cukrownik/Polonia Pszenno | - | Płomień Makowice | |
Koliber Uciechów | - | Delta Słupice | |
Ślężanka Tąpadła | - | LKS Wiśniowa | |
Bielawianka II Bielawa | - | Czarni Sieniawka | |
Unia Złoty Stok | - | Polonia Ząbkowice Śląskie | |
Wierzbianka Wierzbna | - | Klubokawiarnia Roztocznik | |
Zieloni Łagiewniki | - | Boxmet Piskorzów |
dzisiaj: 10, wczoraj: 74
ogółem: 3 744 840
statystyki szczegółowe
|
Brak aktywnych ankiet. |