Dabro Bau Makowice 3:0 Cukrownik Pszenno

Odtwarzacz

Aktualności

Drugi raz z rzędu to samo!

• autor: admindelta, 2017-05-14 15:37

NIESTETY DELTA SŁUPICE PRZEGRAŁA JUŻ 3 MECZ Z RZĘDU. TYM RAZEM ULEGLIŚMY W SIENIAWCE CZARNYM 2:0 (0:0). FAKTEM JEST, ŻE NIE ZAGRALIŚMY DOBREGO MECZU, SZCZEGÓLNIE W PIERWSZEJ POŁOWIE. MOŻLIWE, ŻE CZARNI BYLI W TYM MECZU LEPSI ALE TAK JAK TYDZIEŃ TEMU Z MAKOWICAMI Z PRZEBIEGU MECZU NIE POWINNIŚMY W SIENIAWCE PRZEGRAĆ. NIESTETY PO RAZ KOLEJNY SĘDZIOWIE NIE POTRAFIĄ DOBRZE I SPRAWIEDLIWIE POPROWADZIĆ MECZU I ZAWSZE TO MY JESTEŚMY POSZKODOWANI. W OKOŁO 80 MINUCIE PRZY STANIE 0:0 PRAWIDŁOWĄ BRAMKĘ ZDOBYŁ MATEUSZ SKAŁUBIŃSKI JEDNAK SĘDZIA DOPATRZYŁ SIĘ SPALONEGO. FAKT MARIUSZ DURLETA STAŁ NA POZYCJI SPALONEJ ALE NIE BRAŁ UDZIAŁU W AKCJI TAKŻE SĘDZIA NIE MIAŁ PRAWA NIE UZNAĆ TEJ BRAMKI. CHWILĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO SIĘ, ŻE DRUGI BOCZNY SĘDZIA TAKŻE NIE ZNA PRZEPISÓW. KONRAD PRZY PODANIU ZAWODNIKA CZARNYCH WYSZEDŁ NA OKOŁO 16 METR A ZAWODNIK CZARNYCH KTÓRY ZDOBYŁ GOLA NA 1:0 BYŁ W POLU KARNYM NA OKOŁO 11 METRZE. FAKT, ŻE W BRAMCE STAŁ NASZ OBROŃCA ALE KIEDY BRAMKARZ JEST USTAWIONY WYŻEJ NIŻ NAPASTNIK SĘDZIA POWINIEN ODGWIZDAĆ SPALONEGO. W KOŃCÓWCE CZARNI PRZEPROWADZILI ZABÓJCZĄ KONTRĘ I PRZYPIECZĘTOWALI ZWYCIĘSTWO. POJAWIA SIĘ TYLKO PYTANIE, CZY NA PRAWDĘ TAK TRUDNO SPRAWIEDLIWIE POSĘDZIOWAĆ MECZ?